Megan Fox, Kanını Boynunda Taşıyan Rock Yıldızı Sevgilisi Machine Gun Kelly ile Ayrılıyor mu?

Ünlü manken ve oyuncu Megan Fox, sahip olduğu dupduru güzelliğiyle düşürmediği kimse bırakmadı neredeyse. Gelin görün ki son zamanlarda geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka birisine dönüştü. Öte yandan yıllardır devam eden ayrıl/barış ilişkisinde de ‘yine aynı sorundan dolayı’ büyük bir tartışma yaşandığı söyleniyor!

Detaylar…

Kaynak: https://people.com/megan-fox-machine-…

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olan Megan Fox’u tanımayan yoktur.

Dillere destan bir güzelliğe sahip olan Megan Fox, özellikle geçtiğimiz yıllarda ortalığı kasıp kavuruyordu. Çabasız güzelliği gören herkesi etkiliyordu haliyle.

Fox, 10 yıllık eşi ve 3 çocuğunun babası Brian Austin Green’den boşanma haberiyle herkesi şaşırtmıştı.

İlişkileri çalkantılı olduğu halde boşanma haberinin herkesi şaşırtma sebebi, ortaya atılan aldatma iddialarındandı. Fox’un ünlü şarkıcı Machine Gun Kelly’den etkilendiği söylenmişti.

Asıl şaşırtıcı kısım ise Megan Fox ve ünlü rock yıldızı Machine Gun Kelly’nin başladıkları ilişki oldu!

Çift, tanıştıkları günden itibaren dolu dizgin bir aşk yaşamaya başladılar. 2020 yılında başladıkları ilişkilerinde ciddi bir adım da attılar üstelik.

Megan Fox ve sevgilisi, 2022 yılının başlarında nişanlanma kararı aldılar.

Megan Fox, sevgilisi Machine Gun Kelly’nin evlenme teklif ettiği anı sosyal medya hesabından paylaşmış, ‘ ‘Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve bunu izleyecek her yaşamda olduğu gibi ona ‘evet’ dedim.’ notunu düşmüştü.

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan çift, geçtiğimiz süreçte ise bir ayrılık yaşadı. Yüzüklerin çıkartıldığı bu ayrılıkta Fox, sosyal medya hesabından ‘göndermeli’ şarkı paylaşmayı da ihmal etmemişti.

Geçtiğimiz Temmuz ayında ise sorunlarını halleden çift, yeniden birlikte görüntülenmişlerdi. Megan Fox’un nişan yüzüğünü yeniden taktığı gözlerden kaçmamış, üstelik yüzünün de güldüğü görülmüştü.

Fakat Megan Fox ve Machine Gun Kelly’nin bu çalkantılı ilişkisinde sorunlar tamamen çözülmüş gibi görünmüyor.

Bazı kaynaklara göre Megan Fox ve sevgilisinin arasındaki problem hala devam ediyor. Bizden duymuş olmayın, çiftin ‘büyük bir güven problemi’ yaşadığı söyleniyor.

Yaşanan bu güven problemi ise çift arasında büyük bir tartışmaya neden olmuş.

Henüz evlilik planları bulunmayan yalnızca ilişkilerindeki problemleri çözmeye odaklanan çiftin güven problemi nedeniyle büyük bir tartışma yaşadığı söyleniyor. Öyle ki çiftten ‘hala bir ayrıl, bir barış’ olarak bahsediliyor.

Demek ki, kanını boynunda taşısanız bile bir ilişkide problem yaşamadan olmuyormuş…

Kanlı kolye muhabbetini bilmiyorsanız, Machine Gun Kelly’nin sevgililer gününde Mega Fox’un kanını taşıyan bir kolye paylaştığını söyleyelim. 

Bizler daha ‘bu ilişkide ne tuhaflıklar göreceğiz?’ diye düşünürken, güven problemleri görmeye başladık, iyi mi?!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir